درباره ما

کارخانه درب ضد سرقت افرامهر

درباره گروه افرامهر

درب ضد سرقت افرامهر با تکیه بر توان داخلی و متخصصان این حوزه با ظرفیت تولید بالا فعالیت خود را اغاز کرد و در ابتدا با عرضه محصولات خود به صورت همکاری در فروش توانست جایگاه مناسبی را کسب کند.

با اضافه کردن تجهیزات و دستگاه های به روز فرایند تولید روال منطقی گرفت و با افزودن انبارهایی در سه راه ادران و حصارک توانست تمامی محصولات خود را به صورت دپو و تحویل روزانه در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

کیفیت بالا در کنار استفاده از ورق سراسری و چهارچوب هایی با ضخامت بالای یک و یک و نیم این امکان را به وجود اورد تا علاوه بر امنیت قابل قبول یک مقاومت مثال زدنی نیز به محصولات خود اضافه کند.

  • قفل های ایمن تیپ ترک و کاله
  • ضخامت چهارچوب 1.255
  • یراق الات لوکس
  • رویه راش، pvc ، لامینوکس و فلز
  • دپوی دائمی و تحویل روز
  • ورق سراسری و استراکچر استاندارد

درب ضد سرقت ، کیفیت و استقامت

صنعت درب های ایمن یک حوزه قابل رشد و رقابت است و این کیفیت است که رقابت را ایجاد می کند.
“گروه افرامهر علاوه بر کیفیت خوب محصولات از پشتیبانی قوی و ارسال به موقع سفارشات نیز برخوردار است که این موضوع در حوزه درب ضد سرقت بسیار حائز اهمیت است.”
image
محمدرضا جلالی
نمایشگاه دار
“به دلیل وجود درب های ضد سرقت ارزان و بازاری در سیستم عرضه، همکاری با مجموعه قابل اطمینان یکی از فاکتورهای موفقیت در فروش درب ایمن و ضد سرقت است که افرامهر این امکان را به خوبی به وجود اورده است.”
image
اکرم مرادی
خریدار عمده
“مقاومت و کیفیت درب های ایمن از دو جهت قابل اندازه گیری است، یکی ضخامت چهارچوب که به وزن نهایی محصول می افزاید و دیگری استراکچر که به امنیت و ماندگاری منجر می شود، افرامهر به خوبی این دو موضوع را در قالب تولید پیاده سازی کرده است”
image
مهندس موسوی امین
انبوه ساز
صفحه اصلیتماسارتباط با ما