مقالات آموزشی

با قابلیت ضد دیلم درب های ضد سرقت آشنا شوید

درب-ضد-سرقت-ضد-دیلم

استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان های نوساز و قدیمی در حال حاضر رواج بسیار زیادی در کشور پیدا کرده است که دلیل آن ترس از نفوذ به خانه و محل کار توسط سارقین و همچنین جلوگیری از ورود آلودگی های مختلف صوتی و گرد و خاک می باشد. به همین جهت این گونه درب ها نیازمند یک ساختار داخلی مقاوم و المان های با کیفیت می باشد تا نتیجه مورد نظر را برای استفاده کنندگان خود به همراه داشته باشند.

قابلیت ضد دیلم یا ضد اهرم درب های ضد سرقت از جمله فاکتور های اساسی در این تجهیزات ایمنی می باشد که اکثر متقاضیان به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر درمورد عملکرد این گونه درب ها می باشند. گفتنی است که محبوبیت درب های ضد سرقتی که از قابلیت ضد دیلم برخوردار هستند، بسیار بیشتر از مدل های ساده بوده که در نتیجه ی ایجاد ایمنی بیشتر اینگونه درب ها به وجود آمده است.

افزایش ایمنی ساختمان با درب ضد دیلم

ارتقای سطح ایمنی خانه و محل کار یکی از دغدغه های صاحبان ساختمان ها است و به همین دلیل معمولا به دنبال راهکار هایی می باشند تا مکان مورد نظر را به سطح امنیت  استاندارد و قابل اطمینانی برسانند. در این باره راه های زیادی وجود دارد که استفاده از درب ضد دیلم یکی از بهترین گزینه از لحاظ استحکام و قیمت می باشد. درب ضد دیلم با بهره گیری از بروز ترین  تکنولوژی های تولید درب ضد سرقت می تواند با عملکرد مثبت و ساختار فوق العاده مستحکمی که دارد، ضریب امنیت ساختمان شما را ارتقا داده و خیالتان را از احتمال دستبرد و سرقت محل زندگی و کارتان راحت نماید.

ساختار درب ضد دیلم با توجه استفاده از المان ها و قطعات امنیتی بیشتر نسبت به درب های ضد سرقت معمولی بسیار پیچیده تر بوده و نیاز به چرخه تولید گسترده تر و همچنین زمان بیشتر برای تولید نیاز دارد. با توجه به این فرایند نقطه ضعفی در ساختار درب وجود نخواهد داشت و ایمنی محلی که از این گونه پوشش ها در آن استفاده شده به شدت افزایش می یابد و امکان کج کردن و آسیب به ساختار کلی درب با استفاده از اهرم تا حدودی غیر ممکن می شود.

ورق های فولادی استفاده شده در ساختار داخلی درب ضد دیلم به گونه ای است که امکان برش دادن آن بسیار سخت و تا حدودی غیر ممکن می باشد. همچنین قفل های ضد سرقتی که برای این درب ها تعبیه شده است، از جنس استیل و فولاد مقاوم بوده و برای دسترسی کمتر سارقین در بین ورق های داخلی قرار گرفته است.

آشنایی با برخی از ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم

آگاهی از ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد درب های ضد دیلم می تواند شما را در انتخاب یک درب مناسب برای ارتقای ضریب امنیت ساختمان خود راهنمایی کند. در نظر گرفتن این موارد قبل از خرید درب و همچنین مراجعه به یک تولیدی و فروشگاه درب ضد سرقت معتبر، خرید موفقی را برای شما به همراه خواهد داشت و ما در ادامه مطلب سعی می کنیم تا با معرفی برخی از این ویژگی ها راهنمایی های لازم را برای شما مشتریان محترم فراهم کرده باشیم.

  • اولین مورد مربوط به ورقه های داخلی درب مربوط است که از ضخامت 1 میلی متری تا 2 میلی متری برخوردار است، این در حالی که درب ضد سرقت معمولی دارای ورق داخلی 0.5 میلی متری می باشد.
  • یکی راه های نفوذ و آسیب درب ها لولای های آن می باشد، به همین منظور در درب های ضد دیلم برای اینکه از این نقطه آسیبی به درب وارد نشود آن ها را بصورت مخفی و غیر قابل دید بر روی چهارچوب و لنگه تعبیه کرده اند.
  • درب های ایمنی علاوه بر مقاومت و استحکام باید از ساختار ظاهری مناسب و زیبایی نیز برخوردار باشند، به همین منظور درب های ضد دیلم نیز با توجه به برخورداری از رویه های مختلف با طرح و رنگ متنوع در بازار کشور وجود دارند که این مورد باعث شده تا مشتریان دربی با سلیقه خود و متناسب با نمای ساختمان انتخاب کنند.
  • فشار به لنگه درب با استفاده از دیلم و اهرم های مختلف برای شکست آن یکی از روش های ورود به منزل از سوی سارقین است که انجام این فرایند در درب های ضد دیلم به دلیل وجود ورق های فولادی ضخیم و فریم مستحکم غیر ممکن خواهد بود.
  • در صورت نیاز مشتریان، قفل های پیشرفته مجهز به حسگر های اثر انگشت و کارتی بر روی درب ها نصب می گردد تا امنیت کافی برای محیط مورد نظر فراهم شود.
  • امکان تولید درب ضد دیلم با ابعاد بزرگ نیز برای متقاضیان فراهم بوده و با توجه به نیاز مشتری می توان آن را در ابعاد مختلف و دو لنگه نیز تولید کرد.
  • مقاومت بالا در برابر حرارت و ورود آلودگی های صوتی به دلیل داشتن ساختار داخلی عایق شده با موادی همچون پشم سنگ.
  • وجود زبانه های متعدد، نصب آسان، عایق عالی در برابر اتلاف انرژی و اتصال چندگانه بین لنگه و چهارچوب از دیگر ویژگی های درب ضد سرقت با قابلیت ضد دیلم می باشد.

موارد گفته شده مهم ترین ویژگی های درب ضد دیلم بود که برای شما ارائه کردیم، اما باید بدانید که با توجه به پیشرفت هایی که با گذشت زمان در این زمینه به وجود خواهد آمد، قطعا این درب های ایمنی نیز به مرور دچار تغییر و تحولاتی خواهند شد که این تغییرات با ارتقای ضریب امنیت و استحکام همراه خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *