مقالات آموزشی

درب ضد سرقت در پردیس

فروش-درب-ضد-سرقت-در-پردیس

خرید درب ضد سرقت به یکی از نیازهای اساسی در منطقه تبدیل شده است و لزوم خریداری ان برای افزایش ایمنی ساختمان بسیار احساس می شود. طی دهه اخیر تا حد زیادی نوسانات بازار و ارزش های طلا و ارز و نگهداری از انها در خانه ها افزایش یافته است و امار سرقت از منازل افزایش یافته است.  بنابراین، میزان تولید درب ضد سرقت نیز افزایش یافته است و ضرورت ایمن کردن محیط خانه چندین برابر شده است.

درب ضد سرقت در پردیس نیز از این رو در کنار سایر پارامترهای ایمنی مورد توجه قرار گرفته است. اما با این حال، شما می توانید بپرسید که چگونه درب های ضد سرقت به امنیت خانه شما کمک می کنند. علاوه بر این، آنچه در انتخاب انها نکاتی وجود دارد که در این مقاله ما این عناصر را برای انتخاب بهترین درب توضیح می دهیم.

همانطور که می دانید، در یکی از مهمترین اجزای ساختمان است که ایمنی را برای ساخت ساکنان فراهم می کند و تعیین کننده ایمنی هر محیطی است. ورودی هر محیطی نیاز به یک درب دارد تا تعیین کننده ورودی و خروجی ها باشد و در مواردی مهم از ورود افراد ناشناس جلوگیری کند. در سال های اخیر، جهت جلوگیری از ورود سارقان تولید درب ضد سرقت به وجود امد که به دلیل ساخت و ساز فراوان در پردیس میزان بالایی از تولید افرامهر به این شهر ارسال می شود. بسیاری از تولید کنندگان از این درها به عنوان درب های ساختمانی استفاده کردند، و همچنین بسیاری از ساختمان های قدیم ساخت نیز ساکنان شروع به جایگزینی درب قدیمی خانه خود با درب های ایمنی با عنوان ضد سرقت کردند.

انواع درب ضد سرقت قابل عرضه در پردیس

از انجاییکه غالب ساختمان های پردیس آپارتمانی می باشد درب های ورودی می بایست ایمن تر باشند و نیاز به شناخت دقیق انواع درب ها دارید تا انتخابی ایده ال داشته باشید. یا با شناخت دقیق نسبت به اصالت و ایمنی درب فعلی خود پی ببرید.

درها در برابر سرقت در انواع مختلفی تولید می شوند و در ساختمانهای جدید و قدیمی استفاده می شوند. شما باید مطابق نیاز خود عمل کنید. در ادامه ، ما انواع درهای ضد سارق را برای شما معرفی خواهیم کرد.

  1. درب ضد سرقت رویه فلزی ( دربهایی که رویه و نمای ظاهری انها از ورق فلزی است )
  2. درب ضد سرقت روکش پی وی سی ( دربهایی با رویه پی وی سی، دربی ایمن و اقتصادی)
  3. درب رویه چوبی
  4. درب ضد سرقت لامینوکس و ضد خش

تمامی این دربها دارای تنوع ایرانی، چینی و ترکیه ای هستند. دربهای تولیدی ترک و ایران نسبت به انواع چینی ایمن تر بوده و از قیمت بالایی برخوردار هستند.

قیمت درب ضد سرقت در پردیس

قیمت درب ضد سرقت در پردیس نکته ای است که در هنگام خرید باید بدان توجه داشته باشید. همانطور که اشاره کردیم این درب انواع مختلفی دارد که می توانید بسته به نیازتان انها را تهیه کنید. یکی از مهمترین فاکتورهای خرید درب ضد سرقت پردیس قیمت ان است و  قیمت دربهای نوع چینی و بی کیفیت بسیار پایین تر است.

پارامترهای فراوانی قیمت ها را دستخوش تغییر قرار می دهند از جمله : جنس رویه، محتوای داخلی درب، یراق الات، دستگیره، قفل و …

نوع ورودی گرانتر و ویژه یک دربهای ضد خش و رویه فلزی است که پارامترهای ایمنی و زیبایی در انها بیشتر است.

درب ضد سرقت ارزان در پردیس

درب ضد سرقت ارزان در پردیس تنها یک شعار تبلیغاتی است برای فروش محصولات با عنوان ضد سرقت اما تهی از ایمنی. تنها در صورتی می توان ارزان ترین درب را تولید کرد که به جای ورق فولادی داخلی از ضایعات یا حتی ورق های بی کیفیت استفاده کرد و توجهی به محتوای داخلی نداشت و تنها ظاهر درب ضد سرقت تولید کرد.

از این رو با یک فروشگاه معتبر تماس گرفته و تقاضای درب نمایید. برای ساخت درب از صفحات فلزی، اسکلت داخلی، چهارچوب، لوازم جانبی (مانند دستگیره، چشمی، درکوب و … ) و همچنین رویه های فلزی، mdf و pvc  و سایر توابع به عنوان مبارزه با هدر رفت حرارت، ایجاد عایق حرارت، سرما، رطوبت و رطوبت و صدا استفاده می شود و همچنین اطمینان از امنیت داخلی در برابر سرقت است و باید در برابر رویدادهای غیر قابل پیش بینی مانند زمین لرزه ها و آتش سوزی قوی باشد.

فروشگاه اینترنتی خربد درب ضد سرقت پردیس

برای خرید اینترنتی درب ضد سرقت در پردیس می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی افرامهر اقدام کنید. متأسفانه، علیرغم استفاده روزافزون از درب، که بسیاری از آنها آگاه نیستند، که تعدادی از شرکت های سودآور را برای سوء استفاده از جهل این افراد مورد سوء استفاده قرار می دهند. این شرکت ها درب ها را با درب های ایمنی شکل مانند درب های ضد سرقت، گاهی اوقات بدون استاندارد به عنوان ضد سرقت فروخته می شود.

ابعاد تعریف شده استاندارد برای درب های ضد سرقت ارسالی به مشتریان شهر پردیس

برای خرید درب ضد سرقت جهت نصب در ساختمان خود در شهر پردیس حتما به ابعاد ان دقت کنید به طور کلی درب ها نسبت به نوع خود دارای اندازه های استاندارد زیر می باشند. در صورتی که ابعاد ورودی ساختمان خارج از استاندارد تعیین شده است، درب با ابعاد سفارشی خود را سفارش دهید.

  • ابعاد درب های تک لنگه :۱۰۵×۲۱۰ سانتیمتر و ۱۱۰×۲۱۰ سانتیمتر
  • ابعاد دربهای یک و نیم لنگه: ۱۴۵×۲۱۰ سانتیمتر و یا ۱۵۰×۲۱۰ سانتیمتر
  • ابعاد دربهای دو لنگه: ۲۰۰ ×۲۲۰ سانتیمتر

تفاوت درب های ضد سرقت با درب های معمولی را بدانید

یکی از تفاوت های اصلی انواع درب های ضد سرقت با درب های معمولی، قفل و کلید به کار رفته در این درب ها می باشد. درب های ضد سرقت به طور کلی مجهز به کلیدهای متعدد کامپیوتری هستند و دسترسی به داخل خانه با روش های رایج دور زدن قفل ان غیرممکن می باشد.

درب های معمولی و ضد سرقت را می توان از یک متریال ساخت اما به طور کلی استحکام مواد مورد استفاده در انواع درب های ضد سرقت بهتر هستند و می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده کنید. این سری از درها که با دقت بیشتری ساخته شده اند، مقاومت بالایی در برابر دسترسی های سخت دارند و ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشند. این در حالی است که درب های معمولی برای کاهش هزینه های تولید در سطح کیفی پایین تری تولید و به بازار عرضه می شوند.

دربهای ضد سرقت موجود در بازار فروش پردیس

اگر بخواهیم درب های ضد سرقت خریداری شده توسط مشتریان شهر پردیس را طبقه بندی کنیم به چهار دسته اصلی زیر می توان انها را تقسیم بندی کرد. 1- درب ضد سرقت لوکس ایرانی 2- ضد سرقت لوکس 2- ضد سرقت ایرانی درجه یک 3 – سریال ضد سرقت اقتصادی  4 – درب ضد سرقت بی کیفیت زیر قیمت بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *